Võiks öelda, et minu elu esimene surfipäev. Augustis sai koolitusel käidud mis venis seoses välislähetusel olemisega üpris pikaks. Siinkohal SUURED TÄNUD Kristiinile kellel jätkus kannatlikkust, viitismist ja aega, et end minu graafikuga ja nigela tuulega jännata....aga lõpuks sain ikkagi koolitatud

Täna sain siis kätte oma 136 cm laua ning palavikku, köha ja nohu trotsides liigutasin end kella 10-ks Laulasmaale. Laulasmaale jõudes vaatasin tuult on aga keda pole ... pole surfareid. Jalutasin praktiliselt terve ranna läbi ning otsustasin ära minna kuna algajana pole ma pädev lohet ise üles võtma. Autoni jõudes muutsin siiski meelt, et teen vähemasti kuiva trenni, et pumpan lohe täis ja panen liinid külge...mõeldud tehtud! Ja oh seda üllatust kui peale lohe pumpamist taamalt juba 3-e lohe veepeal nägin. Mõne hetke pärast tuli ka härrasmees Aivo minu lähedale oma kodinatega ning seletas ilusti mulle laulasmaa ohud selgeks ja näitas kätte kus võiksin harjutada. Aivo abiga lohe ülesse ning läks triibu harjutamiseks. Pika mässamise peale sain lõpuks ka mõned ilusamad triibud juba kirja (nii 30 meetrised ). Ise oli ikka väga happy Kella 15.00 pakkisin kodinad kokku ja sõitsin Tallinnasse tagasi.

Kuna õhtusel plaanid Kablisse sõta muutusid siis otsustasin Laulasmaale tagasi põrutada. Kella 18.00 olin kohal ja valmis vette minema. Aga ma vist liialt heasüdamlik...aitasin hirmsasti seal teisistel Lohesid ülesse lasta ning jäin lõpuks ise ainukesena kaldale ja nii ma seal ootasin oma 20 mintsa ennem kui üks surfar maha tuli ja mind ülesse aitas lasta. Kuskilk 19.30 ajal tuul vaibus ja mu 9,5 nagu ei tahtnud mind eriti enam vedada siis tulin maha. Paar ilusat ca 30-40 meetrist triipu sain kirja.

Ennem äratulekut väike jutuajamine Tallinna Surfiklubi meestega ja nüüd kodus kuuma teetassi taga .

Väga lahe päev oli...

surfis 4 tundi