29.08.09, L Cabrinha camp Ristnas Esimene päev campis sõitma ma ei läinud, sest olin veel pisut haige. Oli niisama toredad mängud ja seltskond. Teine päev tundsin end juba täiesti tervena ja puhus täitsa ilusti. Päris mitu tundi sai sõidetud. Eriti midagi teha ei julgenud, sest koht uus ja kohe sügav. Pärnus ära hellitatud madala veega. Järgmine päev läksime vara hommikul ära. Kustuta | Muuda 9. 17.08.09, E Raeküla Puhus jälle päris palju. Ainult aire ja hookis raileysid kannatas hüpata. Ehh, üle kõrkjate on ikka eriti lahe hüpata. Täna suutsin eriti palju ja kohe eriti kõrgetesse kõrkjatesse kukkuda. Õnneks suht pehmed kõrkjad ja valus pole, lihtsalt naerma ajab. Aa veel leidsime kuskil kõrkjate äärest mingi väikse palli, mida surfates üksteisele visata üritasime, nalja sai palju ja hästi mõnus päev oli. Airidest lihased valusad, sest kõrkjatest üle peab vahepeal ikka jalgu tõstma ülesse kaa , kuna muidu niidan lauaga neid veits. Täitsa läbi nüüd.Sb 6m2 täna jälle Kustuta | Muuda 10. 16.08.09, P Pärnu ja Raeküla Hommikul 10.30 randa. Kuidagi polnud tuju üldse peale minna. Vaatasin võistlused ära ja siis alles läksin. Natukene sõitsin Pärnu rannas ja siis läksime edasi raekülla. Seal tegin paar loopi ja vahepeal oli tuul päris suur, unhooki ei tahtnud väga võtta, tegin hookis raileysid ja aire üle kõrkjate. Ehh, mulle päris meeldib üle nende hüpata. Ühekorra suutsin kõrkjate keskele kõhuli lennata, midagi ei näinud, kõik oli ümberringi roheline. Kahjuks üks hüpe ei lõppenud eriti hästi ja lendasin täie hooga jalgadele, põlv hakkas valutama sellest. Otsustasin maha tulla, sest kaa homseks lubab head tuult ning ehk homme pole enam valus. Päris hea päev oli. Sõitsin SB 6m2-ga.

15.08.09, L Kullipesa, Aloha Kite Challenge 2009 Ma hommikul arvasin, et ei puhu. No tegelikult on nii, et täitsa vale see kaa polnud. Võistlused peeti A liiga omad päris minimaalse tuulega, kohati oli isegi alla 6-e. Igaljuhul, siis kui naiste osa tuli oli tuul ikka täiesti ära. 3-5 metra. Veidi pettunud, et korraldati sellise tuulega see. Mul oli täielik ebaõnn. Sattusin heati koos Triinaga, kes sõidab naistest siin kõige paremini, st. et ma langesin kohe välja ja naistel oli single elimination. Väga halvasti läks mul, sellise tuulega tahtis lohe isegi vahepeal alla kukkuda. Palju õnne Triinale, kes võitis(: Kustuta | Muuda 12. 12.08.09, K Raeküla SB 6m2 Tuul, tuul, tuul! Üle pika aja puhus! Mõnus. Proovisin blindi, raiely ja slide hp. blind hakkas nats arenema juba, aga päris ära ei tule. railey tegin korra ära. Slide hp on alles päris uus ja kukkusin igate pidi ainult Aa, algul vahetasin nats lohe settinguid kaa. Oli veidi parem unhooki jaoks nii. 6h sõitu, päris läbi võttis.

13. 01.08.09, L Sõrve Reede SB 10 neljapäev vaatasin prognoose, et kus puhub, sest Pärnu ennustuse oli maha võtnud. Moosisin ema veitsa, et ta minuga Sõrve tuleks ja nii saigi mindud. Õhtul umbes kell 18 Sõrves. Seal oli nii venelasi, lätlasi, soomlasi ja lätlasi. Päris jama ühtegi tuttavat polnud. Kui jõudsin läks just väike Oll ära. Väga mulle seal sõita ei meeldinud, sest kohe läks sügavaks ja mingi imelik veetaim mis täiega jäi ümber käte ja jalgade kui hüppe ajal laud ära tuli. Tegin ainult hookis raileysid ja kõik. Umbes 2 h sõitu. Õhtul mõtlesin, et homme hommikul Pärnusse minema, sest sinna oli prognoos kaa päris normaalne. Laupäev SB 6 Hommikul helistas tiimi kaaslane Martin, küsis kuhu lähen. Ma rääkisin, et mulle väga ei meeldinud ja vist pärnu. Siis ta ikka rääkis, et no teisel pool ääres madal ja parem ning nad tulevad kaa. No ma siis mõtesin, et kui juba olen siin, siis miks mitte. No täna oli palju parem. Ilmselt selle pärast, et seltskond oli hea. Mõne korra võtsin unhooki kaa, aga ei õnnestunud midagi. 6 ruuduga oli see esimene kord unhookis ja ma hullult kartsin neid kive. Sõitsin kaks korda laua põhjaga vastu. Niisama tegin nati loope ja hookis raileysid. Päris kaua sõitsime, lõpuks olin täiesti läbi.

14. 29.07.09, K Raeküla SB 10m2 Pool tuult läks mul täna täitsa raisku, sest ei leidnud transporti randa saamiseks ja kui kohale jõudsin , siis oli tuul ära kukkunud. Lasin lohe ikka täis ja peale. Siis hakkas järjest tõusma ja oli juba suht hea. Tegin paar loopi ja siis läksin sõitsin sinna kõrkjate vahelisele flätile. Hullult hea, palju ruumi oli. Hakkasin unhooki võtma ja raileysid proovima. Ja no juba vaikselt läheb. Kolm korda tuli täitsa välja jee Lõpuks tegin väikse nalja kaa kogemata. Mul oli hullult palju asju vaja võtta ja siis pidin kõndima autode juurde, lohe oli üleval, aga kui käsi vahetasin asju kandes kukkus lohe kuskile väga kõrgetesse kõrkjatesse Õnneks need ei olnud teravad , aga kuidagi kätte kaa ei saanud sealt. Mihkel, hea sõber, läks ronis läbi kraavi ja siis kõrkjate ja aitas ülesse. Päris tore päev oli.

15. 27.07.09, E Raeküla Tänaseks ei lootnud väga tuult, aga kui ülesse ärkasin ja hommikusöögi ära sõin, siis oli väga üllatunud kui hakkas puhuma. Kohe ruttu randa ja sõitma. Algul ei puhunud eriti. Natukene istusime kaldal ja siis hakkas juba veidi rohkem. Sai päris ilusti sõita ja hookeis raileysi teha, hookis loope tegin kaa. Ma algul arvasin , et 10 ruudusega ei saa loopiga hakkama , aga polnudki keeruline Väga mõnus ilm ja sõidupäev !

surfis 24 tundi