Prognoos oli igal pool suht nutune, ainuke koht, kus tuult paistis ja pind sile ja libe (ehk siis chekkasin emhist jääkaarti) , oli Pärnu laht. Kullipesa oli kalamehi täis, kõik kulgesid soomekelkudega endal suud kõrvuni...vist viinast

Pumpasin siis 13m2 lohe täis ja suusad alla (lumelauaga poleks saand kantida), kurss otse lahele ja tuul kirdekas. Mida kaugemale, seda rohkem tõstis ja mingi hetk oli juba üle ja hakkas allatuult pressima, siis pöörasin otsa jälle ringi ning kalda pool võtsin jälle reipalt kõrgust ja jõudsin baaslaagrisse tagasi. Kalda all oli tuult nii 4-5 metra ja arvasin, et ei saa lohet õhku, kuid jää pealt tuleb ta ikka väga lihtsalt üles. Lahe keskel võis juba olla nii 7-9 metra.

GPS oli ka taskus ja näitas lõpuks max 50 km/h, mis teise jääsõidu kohta polegi paha. Kantimine oli muidugi kohati päris keeruline. Triibutasin siis paar tundi kuni jalad olid pehmed ja siis pillid kotti. Tundub, et mul näkkas paremini kui kalameestel (ja viina pold vajagi, selle asemel oli puhas adrenaliinilaks). 

surfis 2 tundiKullipesa