Eelmine nädal oli hullumeelne, ja seda väga heas mõttes. Nimelt ühe sõbra isal oli jaht parasjagu vahemerel ning saigi ära kasutatud suurepärast võimalust. Sõitsime siis jahiga kaldast eemale kus oli stabiilne tuul nii 10-11 m/s ning lained ka väga hullud ei olnud. Lohe vette laskmine ava merel jahilt oli päris huvitav ei saa ju merel nii lihtsalt liine lohega ühendada. Järjekord siin oli siis selline, et kõigepealt liinid paika, selleks tegime jahile liinidega ikka ringi peale. Seejärel jahi tagaosas pumpasime lohe täis, ning üks hoidis lohet kinni sellel ajal kui teine liinid lohega ühendas. Lohe ülesse laskmiseks lasime lohe vette, ning tuul vedas allatuult liinid pingule, ning siis juba oli vaja teha lihtsalt vee starti.

Siis sai sõidetud kuni enam ei jaksand, ning aeg lohed merelt ära tuua.

Algul proovisime et jahil lihtsalt proovime lohe kätte saada kuid kuna väga palju manööverdamise ruumi ei olnud ning lohe kippus igasugustesse antennidesse jääma, siis võtsime kasutusele mootorpaadi. Ehk lohe lasime vette, ning siis mootor paadiga keegi sõidab lohe juurde haarab sellest kinni, ning siis asud vaikselt vees liine kokku kerima. Paras tsirkus sellega.

Kui tuult ei olnud, siis sai wakeboardi harjutatud. Wakeboardi sõitu soovitan kõigile algajatele harjutamiseks. Saab päris hästi kätte veepeal laua tunnetuse.

surfis 5 tundi