Läksin siis reedel ilusasti varem klubist koju ja tuttu, et saaks hommikul Haasalus talgutele minna ja kohalikku surfiranda koristada, aga ärkasin liiga hilja kui talgud olid läbi ja ei jäänud muud üle kui kohe otsejoones sõitma minna. 

Kohale jõudes puhus ca. 7-8 , lendasime peale, triibutasime, tegin hüpped ja muud jama kuni keegi keeras tuule kraani põhja, tulid puhangud ja tuul kerkis (võis olla mingi 15m/s), 12m2 lohe, depower põhjas ja lendasin lohel järgi nagu kalts, not good ät all! Lohe kotti ja saba jalgevahel minema. (JÄREKORDNE märk et peab väiksema lohe ostma!)

Pühapäev ehk täna- Perfekto! Koolitasin sõpra Sveni, kes ka esimese triibuga hakkama sai täna. ca 20meetrit aga ikkagi tegelesin temaga pool päeva ja õhtupoole sain ka ise peale. Toimunud on korralik taandareng, ei juge enam back rolli keerata, keeran ennast peaaegu ära ja siis keha automaatselt keerab end tagasi sõidusuunda. Paras porno näeb välja see mis ma teha üritan, aga küll julgus tagasi tuleb. Enivei hüpped sain lukku grabidega, hakkan õigest tehnikast sotti saama vist. Aga ikka oli super päev!

Ära ei saa ka mainimata jätta sõpra Petsi, kes ka lohelt tolmu puhus ja peale lendas täna, tegi oma kaks triipu ära ja lõpetas pea pool kilti alla tuult ja kaks randa eemalt ...korralik tunni ajane walk of shame tagasi alguspunkti. Istus siis maha ja harutas oma lohe liine veel omakorda poolteist tundi Fun or what?!

surfis 5 tundi