Kogu pull sai alguse reedel, läksin hetkel veel sõitu õppivat sõpra väheke juhendama. Jõudsime peale umbes lõuna ajal. Puhus, koguaeg puhus, Sven sai ilusti lennutatud, lohe seisis õhus ja tõmbas vägevalt, aga kui läksin auto taha tuulevarju riideid vahetama ning varjust välja tulin, et sõitma minna, siis oli tuul kadunud. Jukerdasin seal siis väheke ja loobusin. Kuid õhtu poole tuli kõne sõbralt ja lendasin kiiruga randa ja peale. Õhtul kella 7st. hakkas puhuma, päike ronis pilve tagant välja ja vesi oli üli flätt- can it be more perfect? Sõitsin pmst niisama, tegin mõned backrollid ja niisama hüpped. Tunnetus on igatahes tagasi.

Laupäev - Paralepa. Kella 12 ajal oma pohmellised kered kohle vedasime oli tuult 5m/s. Poole tunniga kerkis umbes 7 peale ja peale paari tundi sõitmist oli 10m/s , puhangutega kuni 13m/s. 12m2 lohe oli päris ülejõukäiv. Depower oli põhja tõmmatud ja ikka rebis puhangutega end kaasa kui kaltsukotti. Leidsin ka ühe suure kivi vee alt ülesse ja sain korraliku, sügava ja pika vao lauda. Sellegipoolest ideaalne sõidupäev.

Pühapäev- vasikaholm. Õige tubli surfipäev jälle. 4h puhus täpselt minu 12se jaoks parajalt. Sain vabalt ülestuult ja mõnusas flatis kruiisida. Provisin toeside sõitu, mis oli arvatust kergem, aga kui oma käe vette toppisin sõidu pealt, siis tuli kalipso vahelt nii mõnigi liiter jää külma vett sisse. Jällegi üks päev kirjas!

surfis 10 tundi