täna oli ametlikult viimane tööpäev arubal ja nagu tellitult ei olnud õpilasi.

seega, kell 11 regasin üles 9,5 kahoona ja merele. hommikul oli merel vaid kaks inimest, seega pea terve peegelsile laht vaid minu käsutuses.

kahoona on naislohe, seega meie koostöö sujus. pehme, koostööaldis, mitte liiga jõuline lohe. üks tund aega lobisesime ja vahetasime pilke, kuni merele lasi üks algaja, kes otse minu ees sõitis sõitis sõitis ja siis korraga lohe tagasi viis ehk täpselt nii et minu lohe tema liinide vahelt läbi lendas.

püüdsime küll uuesti liinidest läbi pugeda oma poomidega, aga mis sassis, see sassis, sest lohe hakkas loopima ning me mõlemad lasime lohed enda küljest minema ning philip korjas need minuti pärast merelt üles.

siis natuke liinidega pusimist, uus set-up ja uuesti peale, sest selle tundega nüüd küll ei tohi päeva lõpetada, et päeva kõrghetk on safety tõmbamine.

umbes pool tundi sählasin veel ning siis läksin lõunasööki sööma - south west taco salat - chili con carne, juust, krõpsud ja palju rohelist.

ning siis oli aeg muutusteks. monique pakkus mulle oma lohe proovimiseks ning teadaolevalt on tegu lohega, millega on püstitatud hetkel kehtiv lohesõidu kiirusrekord - 52 miili tunnis! lubage esitleda - cabrinha crossbow 2010!

ja ei saa salata - tegu on väga võimsa lohega! stabiilne, aeglane pöördeid tegema, aga veab nagu loom! väga luks ja väga meeliülendav, sest aruba flät sobib sellele lohele ju imehästi!

sõitsin kuni käed ja selg ära väsisid ning isu täis sai. ausõna, superpäev viimaseks tööpäevaks armando lohekuuris!

ja homme õhtul on merel chickide session - üks fotograaf lubas tulla ilupilte tegema ja me kõik oleme nagu üks naine homme trikitamas ja lustimas.

mulle aruba meeldib!

surfis 4 tundi