pole vahepeal sissekandeid teinud, sest merelkäimised on olnud pigem tunni keskel ringisählamised või siis tunni lõpus paar-kolm triipu. (kui kogu aeg puhub 8-10 meetrit, siis lihtsalt ei teki enam vaimustust...)

vahepeal tegelesin surfi õppimisega, sest läänekaldal tekkis tõusu ajel korralik surfilaine ja sai siin juhendajaga paar korda õppimas käidud ning siis omal käel teiste surfinaistega laineid püütud.

aga siis eile oli see õige tuul ja õige päev ja nii edasi. ses mõttes on mere ääres lahe töötada, et sa näed kohe kui see ÕIGE tuul laksama hakkab ja saad ennast kolme minuga merele orgunnitud.

eile lõuna ajal puhus siis 12-13 meetrit ja seitsmene waroo oli nagu varnast võtta. teine sõlm, 136 LF laud ja tuld! oi oli hea!

ma olen ikka pigem kiiruse ja krüssamise naine kui trikitaja kuigi paar ägedat jaibi ja switchi tulid ka välja. ps. arubal on nii pagiline tuul, et trikkide õppimine on tegelikult välistatud või siis väga raskendatud. mis ma räägin, enamus sõitjatel on siin raskusi kõrguse hoidmise ja kojunaasmisega, seega minu merelesööstud ja tiirud ümber laevavraki on ülbed ja kadestamisväärsed

seega, eile oli väga väga hea päev. kaks tundi türkiissinisel merel ja mahatulles üliõnnelik.

nüüd veel nädal ongi jäänud ja siis saab lumele lustima. hei lumeinglid, siit ma tulen!!!!

surfis 2 tundi