no täna me ei üllata enam kedagi sellega, et selja taga on head sõidupäevad.

neljapäeval kihutasime peale tööpäeva lõppu läbi raju liisuga ja triinuga hiiumaale ning isegi veel seitse õhtul oli praami dekil seistes nii kõva tuul, et silmalaud vibasid.

jep, hiiumaal oli ka neljapäeval torm olnud - 14-21 meetrit.

aga meie jõudsime külakülla kell 21 õhtul ja siis oli tuul taltunud. täpselt nii palju, et mina ja liisu 6-ruudustega kuni pea keskööni triibutasime ja speedi allatuult panime. kahju, et gps-i kaasas polnud

siis väike rumm ja väike uni ning kuna prognoos muudkui kestis ja kestis ja puhus ning puhus, siis laupäeval 9.01 tegime silmad lahti, mina keetsin pudru ja kohvi ning liis lõikus kibekiirelt võileivamaterjali ning kell 9.45 olime juba mere ääres.

oi oli hea päev! hommikul kurnasin oma lohet ja siis tund aega testisin liisu uue lohe võimeid.

tema uus, 10-ruudune Havoc III on oi kui hea lohe! ma tegin sellega umbes 20 hüpet, sest ma ei uskunud, et iga kord tõstab ta järjest ja järjest kõrgemale.

uskumatult taltsas, koostööaldis, kiire ja võimas tegelane!

kell 13 võtsin ligi Kallikese ehk õpilase Andres Kalli, kellel oli lisaks lohele aeg ka lauaga sõbraks saada. no natuke läheb veel aega, aga meil pole kiiret kuhugile!

laupäeval ei puhunud ja siis me tegime mehhiko pidusöögi - nachod igasuguse täidistega, kanaga quesedillad, geviche, salsa ja lõpuks grillitud banaanid maasikate, shokolaadi ja jäätisega.

ah jaa, Sol õlu, tekiila ja kuuba muusika. usinamad punusid sinna juurde endale ka sombeerod, mis küll olid lõpuks pigem palmid või murumütsid

pühapäeval kaardistasime hiiumaal uue lahe - Kaleste. ilus liivane rand, kagu kuni edel ja pea inimtühi.

ma ole seega täna niipalju parem inimene ja ka väga palju parem surfar.

surfis 6 tundi