No worries, varsti lõpetan nummerdatud sõidupäevad ära, veel paar päeva jäänud siin. Siis tulevad juba uued eestlased peale.

Tuule tõmbas mõnusalt vara üles. Esimesed 2 lohet olid juba poole 9 ajal vees, aga neil oli probleeme kaldale tulemisega, paarsada meetrit kaldast puhus meeldiv briis. 10st läks päris sõiduks, ma valisin täna harjutamiseks 9-ruuduse Airushi 15-meetristel liinidel. Paras jõusaal oli, et sõidus püsida ja vaikselt vajus allatuult ära ikka. Mingil hetkel vahetasime 20-meetristele liinidele, aga see istus mulle veel vähem.

Selleks ajaks, kui 15-meetrised liinid tagasi sai oli tuul tublisti kõvemaks läinud ja sai 9-sega ka ilusti sõita. Tuul suht heitlik, ühel hetkel kaob, teisel hetkel ripud poomi küljes. Peale kaht tundi soolast vanni kutsus Matt mind kaldale ära. Ise oleks natuke veel nugistanud, ei tundunud asi veel nii kontrolli alt väljas, aga kooli varustus. Jibe's tundub teiste koolidega natuke rohkem turvateadlik ja ettevaatlik olema õpilaste osas.

Hüppeid midagi täna õppida ei jõudnud, kogu aur läks tuule manageerimise peale, pöörded tulevad küll järjest kindlamalt välja, sellega rahul.

surfis 2 tundi